.

Akrila nagi

Akrila nagi

Akrila nagi

Akrila, tāpat, kā gēla nagi ir mākslgi veidoti un pieaudzēti nagi. Šie nadziņi tiek veidoti izmantojot māsklīgos nagu tipšus – plānus uzliekamus nadziņus. Tipši tiek pielīmēti pie īstajiem nagiem ar speciālu akrila līmi. Akrila nagi pēc savām īpašībām ir elastīgi, izturīgi un droši. Varētu pat teikt, ka tie ir piemēroti aktīva dzīvesveida piekritējām. Jāpiemin arī tas, ka akrila nagi aizsargā Jūsu dabīgos nagus, piemēram, veicot mājas darbus – no mazgāšanas līdzekļu negatīvās iedarbības.

Akrila nagu pieaudzēšana ir laikietilpīgs process, kas prasa aptuveni trīs stundas. Lai uzliktu nadziņus nepieciešams būtu pirms tam veikt klasisko manikīru, ko arī lielākā daļa meistaru dara, lai sagatavotu nagus pieaudzēšanas procesam. Katram nagam tiek piemērots tipsis un pirms tipša pielīmēšanas naga virsma tiek attaukota. Kad tipsis ir pielīmēts, nags ar pielīmēto tipsi tiek rūpīgi apstrādāts (vīlēts, pulēts) līdz tiek iegūta vēlamā forma un izskats.

Akrila nagi tiek pieaudzēti arī ar formu palīdzību. Forma tiek palikta zem dabīgā naga un pa virsu tiek uzklāts akrils, kuru pēc tam apstrādā pēc formas.

Tipšus vai formas?

Tā ir Jūsu izvēle un nagu speciālists Jums varēs dot rekomendācijas, jo svarīga ir arī Jūsu dabīgo nagu augšanas tendence – uz augšu vai uz leju. Formas izmantot parasti neiesaka, ja nagi tiecas augt uz augšu, taču, ja nagi tiecas augt uz leju, speciālisti labāk iesaka izmantot formu palīdzību pieaudzēšanas procesā.

Uz akrila nagiem var izveidot dažādus sarežģītus zīmējumus, ornamentus. Var arī izmantot akrila un gēla apvienošanas tehnoloģiju, viss atkarīgs no Jūsu fantāzijas un meistara profesionalitātes.

Jāatcerās arī par akrila nagu kopšanu, jo nadziņam augot kļūst pamanāma ataugusī daļa, kas nav pārklāta ar akrilu, kā arī nags kļūst garāks un nolūšanas risks palielinās. Tāpēc akrila nagu kopšanas procedūras būtu vēlams veikt vienu reizi divās nedēļās.

Akrila nagu noņemšana ir vienkārša un nesapīga procedūra, to veic ar speciāla šķīduma un instrumentu palīdzību dažu minūšu laikā.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Atbildēt


Top.LV Latvijas Reitingi