.

Gēla nagi

gēla nagi

Gēla nagi ir viens no risinājumiem, lai iegūtu skaistus nagus. Gēla nagus, pieaudzē izmantojot tipšus vai formas. Laka uz gēla nagiem saglabājas daudz ilgāk, nekā uz dabiskajiem nagiem. Lai būtu iespējams uzlikt gēla nagus, nepieciešams nedaudz ataudzēt savus dabīgos nadziņus, lai būtu iespējams uzlikt tipšus vai izmantot formu. To cik gariem jābūt dabīgajiem nadziņiem, dažādi speciālisti norāda dažādu garumu, bet aptuveni 1cm gari būs pietiekami, lai varētu uzlikt gēla nadziņus.

Procesa sākumā speciālists novīlē nagu galus un naga virspusi, lai virsma nebūtu gluda un materiāls labāk turētos uz naga. Tiek veikta ari kutikulu atmiekšķēšana un noņemšana, lai varētu želeju uzklāt pēc iespējas tuvāk naga saknei, jo nagam augot ar gēlu nenoklātā naga daļa ķlūst redzama un nepievilcīga, kas, protams, ir neizbēgami.

Liekot nagus ar tipšu palīdzību, tiek piemeklēti tipši, pēc tam tos pielīmē uz sagatavotā naga un nokniebj lieko garumu. Kads tas izdarīts, tiek notīrīta naga virsma un var ķerties pie želejas uzklāšanas. Uzklāto želeju nepieciešams sacietināt, ko veic UV staru lampā. Pēc sacietēšanas želeja tiek pievīlēta pēc vajadzīgas formas. Ar krāsaino želeju palīdzību iespējams veidot nagu dizainu – zīmējumus un ornamentus, kam robežas ir tikai Jūsu un meistara fantāzijas. Ar parasto nagu laku zīmejumus neveido, jo laka saplaisātu un izskatītos nepievilcīgi.Pēc želejas uzklāšanas un apstrādes, tiek uzklāts nagu spīdums.

Gēla nagu uzlikšana aizņem aptuveni 3 stundas. Un to profilakses biežums atkarīgs no Jūsu nagu augšanas ātruma, bet parasti pēc 3-4 nedēļām ir jāveic kārtējā profilakse, bet ja ir nepieciešamība (nolūzt nags, u.c.) var veikt biežāk. Gēla nagu uzlikšanas cenas ir dažādas, tās svārstās no 10 – 30ls.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Atbildēt


Top.LV Latvijas Reitingi