.

Gēla vai Akrila?

Gēls vai Akrils

Gēls vai Akrils?

Kādus izvēlētiesgēla vai akrila? Viennozīmīgas atbildes uz šo jautājumu nav. Lai izdarītu izvēli nepieciešams ņemt vērā vairākus faktorus – nagu speciālista profesionalitāte, Jūsu nagu stāvoklis un reakcija uz gēlu vai akrilu, kā arī dzīvesveids un laiks, ko varat veltīt nagu kopšanai.

To vai gēls ir skaistāks uz naga par akrilu un otrādi nosaka katra individuālā gaume.

Ja ir iespējams, būtu lietderīgi pamēģināt gan gēlu, gan akrilu, jo tikai tā Jūs uzzināsiet un sapratīsiet, kā jūtās Jūsu nadziņš zem akrila vai gēla un, vai vispār pieņem šo materiālu, jo var gadīties, ka organisms to atgrūž un uzliktais nadziņš pēc nedēļas jau būs nokritis.

Gēls: (+)

Gēls, kā materiāls ir elastīgāks un noturīgāks pret traumām, sitieniem.

Uz gēla nagiem iespējams patstāvīgi uzklāt laku, ja nepieciešams un pēc tam ar acetonu noņemt, kas nav iespējams uz akrila nagiem.

Gēla nagiem ilgstoši saglabājas noturīgs spīdums.

Pateicoties tam, ka gēls ir mīkstāks materiāls, to ir vieglāk apstrādāt (vīlēt) un process ir patīkamāks.

Liekot gēla nagus nav jāpacieš specifiskā akrila smaka, tāpēc gēla nagi nav tik alerģiski kā akrila.

(-)

Praksē pierādījies, ka lūztot gēla nagam biežāk var gadīties, ka tiek traumēts dabīgais nags (aizlauzts, ieplēsts), kas ir diezgan sāpīgi.

Liekot gēla nagus, lai tie sacietētu nepieciešama apstrāde ar UV stariem, kas var radīt nepatīkamas un dedzinošas sajūtas, ja nags ir bojāts. Šīs sajūtas rodās strauji sacietējot gēlam.

Daudzi speciālisti arī atzīst, ka ar gēlu strādāt ir grūtāk. Gēla nagus iespējams noņemt tikai tos novīlējot ar speciālas ierīces un uzgaļu palīdzību vai arī ataudzējot.

Akrils: (+)

Akrils ir izturīgāks (cietāks) un reizē arī trauslāks, savukārt tā uzlikšana aizņem mazāk laika, nekā gēla nagu uzlikšana.

No estētiskā viedokļa, akrils ir košāks un krāsas izteiktākas, nekā krāsainajam gēlam. Gadījumos, kad akrila nags lūzt, tad parsti nokrīt tikai pieaudzētā naga daļa.

Akrila nagus iespējams noņemt ar acetona palīdzību patstāvīgi.

Akrils ir lētāks.

(-)

Akrils ir toksisks materiāls. Šī iemesla dēļ daudzi izvēlās gēla nagu pieaudzēšanu.

Profilakses laikā dažkārt var novērot rozā svīriņu uz naga, kur tas sākts klāt, kas pierāda to, ka ķīmiskais sastāvs ir tiešām spēcīgs.

Kopumā akrils ir gēla paveids un negatīvu ietekmi uz nagu var atstāt gan viens, gan otrs, kas ir atkarīgs no Jūsu organisma īpatnībām.

Tām, kuras izlēmušas par labu mākslīgajiem nagiem, speciālisti iesaka izmēģināt no sākuma gēla nadziņus, jo vairumam problēmas sagādā tieši akrila nagi sava ķīmiskā sastāva dēļ.

Galvenais, lai nags un tā nēsātājs jūtas labi.You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Atbildēt


Top.LV Latvijas Reitingi